Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /wp/pawel/technikinaturalne/wp-content/plugins/sw_core/sw_plugins/sw-portfolio/templates/single-portfolio.php on line 23

TECHNIKI UWALNIANIA STRESU I EMOCJI

Project Description

Stres i napięcia emocjonalne często są źródłem chorób i dolegliwości. Utrudniają funkcjonowanie i osiąganie lepszych wyników w różnych dziedzinach naszego życia. Mózg zapamiętuje nasze doświadczenia życiowe oraz emocje z nimi związane i kumuluje je. Ogranicza to nasz potencjał, wywołuje nieuświadomione lęki i wpływa na zachowanie. Można to zmienić, uwalniając nagromadzone emocje i stres. Stosowane techniki  są skuteczne w eliminacji nie tylko minionych urazów emocjonalnych ale także lęków przed przyszłymi wydarzeniami (np.: egzaminy, testy, klasówki, wystąpienia publiczne, rozmowa kwalifikacyjna itp.). Umożliwiają rozwój potencjału danej osoby dotychczas ograniczanej przez własne emocje. Wpływają na poprawę relacji z otoczeniem.
 
kolo-emocjiEmocje, uczucia oraz myśli mają  bezpośredni wpływ na fizyczne zdrowie    (co jest udowodnione naukowo). Praca z przekonaniami i emocjami daje realną możliwość zastąpienia negatywnych emocji, uczuć i myśli na pozytywne, korzystne dla danej osoby, a tym samym w osiągnięciu optymalnego zdrowia.  Informację przekazywane do każdej komórki ciała mogą wywołać pewne zmiany w  sposobie myślenia i działania organizmu. Jest to pewna forma przywrócenia równowagi naszemu organizmowi, poprawa samopoczucia. Harmonia dla ciała, umysłu i ducha. Pracując technikami uwalniania stresu i  emocji dokonują się zmiany na płaszczyźnie fizycznej, psychicznej i emocjonalnej.

Obecny świat wymaga od nas ciągłego ruchu, szybkiego tempa pracy dając w zamian chroniczny brak czasu i liczne doświadczenia, niestety głównie te związane z negatywnymi emocjami. Smutek, nerwy, złość czy wyrzuty sumienia sprawiają, że nasz umysł jest bezustannie ‘bombardowany’ tymi złymi emocjami przez co często zwyczajnie w świecie nie potrafimy się uwolnić od naszego złego nastroju.

Co jednak zrobić aby uzyskać równowagę duchową? Jak sprawić aby nasze samopoczucie nie krzywdziło wewnętrznie nas lub naszych najbliższych?

radość-zycia1-300x212Nic prostszego !!!
Wystarczy zgłosić się na terapię uwalniania złych emocji i dać sobie szanse uzyskania wewnętrznego spokoju i duchowej równowagi.

Project Detail