TECHNIKI MANUALNE

/TRENING MEDYCZNY

NIESŁYCHANIE SKUTECZNE METODY TERAPII MANUALNEJ KTÓRYCH REZULTATY WIDOCZNE SĄ JUŻ PO 2 DO 4 SESJI(W ZALEŻNOŚCI OD STANU PACJENTA). METODY TE SĄ ZUPEŁNIE BEZPIECZNE, MOGĄ BYĆ STOSOWANE U PACJENTÓW, BEZ WZGLĘDU NA WIEK I STAN ZDROWIA.  POPRAWIAJĄ FUNKCJĘ WSZYSTKICH ORGANÓW I STRUKTUR MIĘŚNIOWO – SZKIELETOWYCH.

bowen 2

  SĄ TO NA DZIEŃ DZISIEJSZY JEDNE Z NAJBARDZIEJ      SKUTECZNYCH METOD  NA ŚWIECIE !!!

STOSOWANE TECHNIKI:

1. TERAPIE BOWENA.
2. TERAPIE NEUROSTRUKTURALNE  -NST- .
3. KINEZJOLOGIA.
4. AKUPRESURA -RÓWNIEŻ TWARZY
5. R.E.S.E.T – Metoda rozluźnienia stawu skroniowo -żuchwowego.
6. MASAŻE TECHNIKAMI ORIENTALNYMI.
7. TRENING MEDYCZNY.
8. WYKORZYSTANIE WIBROTERAPII W TRENINGU MEDYCZNYM.

i inne…

Zastosowanie Kinezjologii jest nieograniczone.

Kinezjologie można wykorzystać we wszystkich dziedzinach życia i funkcjonowania. Jeśli czujemy, że mamy z czymś kinezjologia zdjecieproblem, nie możemy czegoś zaakceptować lub zrobić jest to sygnał, coś nas blokuje. Nasz nieświadomy mózg to 95% naszego życia. Świadomość czyli to z czego sobie zdajemy sprawę to ok. 5% naszego funkcjonowania. Dlatego często tak istotne jest aby popracować z nieświadomością, a łatwym i prostym sposobem na to jest praca kinezjologią. Dotarcie do emocji blokujących lub deformujących rzeczywistość jest uwalniająca i pozwala zrobić krok na przód.

Kinezjologia drogą do uwolnienia emocji.

kinezjologia 2 zdjecie
Dzięki połączeniu testu mięśniowego z elementami medycyny chińskiej możemy w prosty i szybki sposób dotrzeć do zapisanych w ciele emocji i je uwolnić lub zmienić. Od samego poczęcia emocje zapisują się w naszym ciele tworząc filtr, przez który patrzymy na świat i go interpretujemy. Dzieje się to na poziomie nieświadomym i przez to często może to nas blokować przed wykonaniem jakiegoś ruchu czy działania. Jeśli nasz mózg odbierze jakąś sytuację za zagrażającą życiu lub bezpieczeństwu to później przez całe życie patrzy na podobne sytuację w ten sposób i kieruje naszymi wyborami.