Nazywam się Krzysztof Bednarski.

Jestem naturoterapeutą oraz kinezjologiem. Ukończyłem liczne szkolenia i kursy z dziedziny terapii manualnej, kinezjologii oraz pracy z emocjami. Umożliwiły mi one, inne spojrzenie na dysfunkcję organizmu, jako całości.

Podczas kilkunastoletniej pracy z ciałem i umysłem ludzkim zdobyłem doświadczenie praktyczne, które ułatwia mi postawienie trafnej diagnozy.

Posiadam również wykształcenie potrzebne do pracy na biorezonansie magnetycznym, którego używam w moim gabinecie aby móc wspomagać się w trudniejszych przypadkach oraz mieć pełny wgląd jak organizm przedstawia się ze strony zdrowotnej.

Doświadczenie oraz wiedza, którą nabyłem i systematycznie poszerzam, pomogła mi zrozumieć, że „choroba” to dysfunkcja organizmu w głównej mierze spowodowana złymi nawykami w życiu codziennym oraz naszymi emocjonalnymi przeżyciami.

Jeśli szukasz pomocy i nie jesteś pewien czy zdołam Ci pomóc, napisz lub zadzwoń, a chętnie, w miarę moich możliwości odpowiem na Twoje pytania.

CZYM SIĘ ZAJMUJĘ

Podczas wykonywania moich terapii zajmuję się całościowym podejściem do zdrowia – HOLISTYCZNIE. Łączę poznane mi techniki, po to by jak najszybciej ocenić i przywrócić równowagę organizmowi. Staram się aby każda osoba zrozumiała przyczynę swoich „chorób”, aby jej ciało i umysł wrócił do naturalnej harmonii. Wspólnie próbujemy zrozumieć istotę świata – kim tak naprawdę jesteśmy, co wywołuje te schorzenia i problemy organizmu, aby uniknąć na przyszłość podobnych dolegliwości.

Do tego rodzaju zabiegów używam wielu „narzędzi” (terapie manualne, rozmowy, oczyszczanie organizmu, uwalnianie z emocji, stresu i przeżytych traum ciągnących się wielokrotnie z dzieciństwa), które mają ogromny potencjał w powrocie do równowagi.